kuchyně
koupelny
ložnice
obývací pokoje
vestavěné skříně

Spolupráce, volná místa - Linea Trubín

Spolupráce, volná místa

Nabízíme dlouhodobou spolupráci stavebním firmám, realitním kancelářím, projektantům, atd…
Pro další informace nás kontaktujte, tel.: 721 884 004 nebo 737 140 813
e-mail: info@linea-nabytek.cz.

Nabízíme zaměstnání:

Profil firmy:
Naše firma se zaměřuje na výrobu veškerého nábytku na míru dle přání a požadavků zákazníka. Sídlíme v Trubíně, 2km od Králova Dvora u Berouna.

Náplň práce:

  • Výroba veškerého nábytku z masivu, lamina, MDF

Požadujeme:

  • Truhlář s praxí pro samostatnou práci výhodou
  • Truhlář po vyučení pro zapracování na malosériovou výrobu

Nabízíme:

  • trvalý pracovní poměr u stabilní firmy
  • nové pracovní prostředí
  • výhodné mzdové podmínky
  • strojové vybavení na vysoké úrovni
  • možnost ubytování zdarma (ubytovna v sídle firny)
  • jednosměnný provoz
  • nástup dle dohody, možný ihned
  • dotované obědy (výběr ze 4 jídel) 35Kč porce

Pokud Vás naše nabídka zaujala kontaktujte nás prosím na tel. 721 884 004 (311 637 558, info@linea-nabytek.cz).

LINEA spol. s r. o.
Trubín 82, 267 01 Králův Dvůr
e-mail: info@linea-nabytek.cz, studio@linea-nabytek.cz
tel: 311 636 461, fax: 311 636 596, 311 637 588(kuchyňské studio), 721 884 004 (pila)